EKOpanelyPRO CZ

Infrasálavé topné panely

Co je infratopení?

Infravytápění, neboli infratopení založené na tepelných vlnách v podstatě známe všichni, hlavně Slunce, které je největším zdrojem infračervených tepelných vln. Naše topné skleněné panely dávají příjemné sálavé teplo jako Slunce, oheň, různé pece, kachlová kamna, krby a krbové vložky. Pro zdravé topení jsou naše skleněné topné panely ideálním prvkem vhodným do většiny staveb. Skleněné topné infrapanely dávají srdce přirozenému způsobu života a zdravému životnímu stylu. Infratopení vrací do našich moderních domů a bytů dávno zapomenuté metody vytápění. Nové elektrické skleněné infračervené topné systémy založené na tepelných vlnách je druh a způsob, jakým se tyto tepelné vlny vyrábějí. Pomocí tepelně vodivých nekovových vrstev se z infrapanelu získá čisté, zdravotně výhodné a energeticky úsporné teplo. Na těchto stránkách Vám nabízíme technologickou špičku v oblasti infravytápění – luxusní topení pro každého.

Topné infrapanely ES systems® mají optimální poměr příkon/výkon/cena. Díky svým vynikajícím vlastnostem a praxí ověřeným výsledkům se značkové výrobky ES systems® staly vývozním artiklem do celé Evropské unie.

„Moderní a zdravý zpusob vytápění, jehož principu se využívalo v minulosti, používá se v současnosti a bude se používat i v budoucnosti!“


zakladatel společnosti
ES systems produkt s.r.o.

Energetický propočet pro infratopení

Na základě nám dodané projektové dokumentace (v elektronické podobě nebo fyzické), popřípadě zaměřeného objektu našim odborným poradcem Vám vyhotovíme zcela zdarma energetický propočet nákladů na provoz infratopení ES systems® za běžnou topnou sezónu.

Dokumenty ke stažení